Redemption
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Milyen klasszokat vállalnák be?

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 12:54 pm

Hali!

Aki jön velünk a szerverre az milyen karit tudna bevállalni, hogy szervezetten tudjunk menni. Ne csak mindenki dd legyen.

Én: SWS, PP, BD, WC - ezek közül az egyiket klántól függ
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptySzer. Júl. 04, 2012 2:18 pm

Nem tudom milyen pt lesz, de healer lennék EE-t preferálom de BP-m is volt már. DD is szívesen lennék (nuker, archer). Smile
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: nem rossz   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 1:51 pm

HÁt én eddig a wc és a bd mellett vagyok, de most próbálom valami 50 es gracia szeron mi lenne a legjobb Smile
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 4:14 pm

Inkább bd, és akkor csapathatjuk neki Steel Citadel-ben Smile)
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptyPént. Júl. 06, 2012 1:17 am

Tudom én cerberuson is ott öltem. bd vel és sevel Smile
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptySzomb. Júl. 14, 2012 11:18 am

Amúgy eddig hányan vagyunk (akik biztosan jönnek)?
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptyVas. Júl. 15, 2012 4:51 am

hát nem sokan és nem értem mért inkább group lesz sokkal jobb. 10 ember 1 cp mega spoiler azt meg van oldvanem kell dualboxokat csinálni. ÁM olyan cp kell ami tud bossolni pvpre is jó meg ugy mindenre hogy ne keljen szenvedni pl: SD/CARDI/SWM/SS/DC/TANK/DESTRO/KAMAEL/MEG 1 ARCHER VAGY 1 toros de inkább törös és ez verne szinte mindent ha jól menne ez a h5 szerű felállás


Finalban meg nem tudom ott is az 5 alap meg 1 kamael meg 3 dd

keresünk 7 normális embert aki tud használni tst vagy mumblet azt elleszünk megbeszéljük ki mit kezd azt jól van
Vissza az elejére Go down
Ad4m




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 15.

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptyVas. Júl. 15, 2012 3:55 pm

Szerintem nuker partyt eri meg kezdeni nagy szerveren. Utemesen halad, nehez KS-elni, manaval a petek miatt nincs sok gond (raadasul kokara nem nagyon kell gear, wolfra meg ha jol emlekszem 100kk+), raidelni is tud (bd,sws,bp,ee,ol,3nuker,tank //talan egyik nuker helyett egy kamael)

Ami viszont hatulutoje, hogy amig nincs pet, kell szaladgalni orankent empoert, DC robe craftok.
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptyVas. Júl. 15, 2012 4:08 pm

Szerintem is a nuker pt a legjobb, és a soul hound lvl70 után nuker lesz, am már döntöttem szinte biztos, hogy (female) soul hound leszek. Razz
Amúgy mennyire akarjuk felvenni a versenyt a top klánokkal (nem a top ptjeikre gondolok, hanem az átlagra)? Az "átlag" az aki nem igen játszik többet 8óránál egy nap....de kevesebbet se. :PP Annó az aironon azért rúgtak ki ez RŐG-VLub 15x klánomból, mert offline voltam egy napig....
Vissza az elejére Go down
Ad4m




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 15.

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptyVas. Júl. 15, 2012 4:19 pm

Igazabol en bd/sws kivetelevel barmit jatszanek, de csak CP-ben, ami 3-4 orat jatszik fixen egy nap, valamint prime time elott/utan opcionalis, de az a par ora komoly es celtudatos jatek.
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: milyen klasszokat   Milyen klasszokat vállalnák be? EmptyHétf. Júl. 16, 2012 3:01 am

hát nem ilyen ooc szintű klánok meg ilyen nagyobbak, amiknek a minimum játékidejük 8-12 óra / per nap, hanem valami olyasmi, hogy 3-4 óra per nap ami mit tudom én 19/20:00 tól 23/24 ig attól függ ki meddig érne majd rá ennyi nem szedett vetet az egyik délelőtt meg ilyenek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Milyen klasszokat vállalnák be? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen klasszokat vállalnák be?   Milyen klasszokat vállalnák be? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Milyen klasszokat vállalnák be?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Redemption :: Általános-
Ugrás: